Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Don

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  52
  • Vendlindja:
  • Lipjan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Mc Don është një këngëtar i njohur. Mc Don Act U Lind Ne Qytetin E Lipjanit Ne Kosove . Ai U Rrit Rrugeve Te Lipjanit . Duke Jetuar Me Minoritetin Serb Pati Shume Konflikte dhe Ngatrresa etj Si te rinj. Kur Ishte Femije Edonin E Therrisnin Ciga. Femija Me i Halit Ne Lipjan E Therrisnin Prinderit... Qe Femije Formoi Nje Grup Duke U Ngaterruar Me "Shki" e Me Lagje Te Tjera...Mbas Luftes Ne Kosove Edoni Emigroi Ne Londer. Aty Ishte E Veshtire Te Ambjentohej Lloj Lloj Rracash , Kultu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ejup Rexha

Azem Gashi

Chipsi

Valon Rama

Simple-X

Met Sadiku

Big Boy Niti

Acidi

Trim Jakupi

Rasim Sopi

Tags: Mc Don, Mc.Don, Mc-Don, Ciga


Komente mbi këtë artist