Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Mc Koqe - Cikat E Mia  (Feat. Ermal Fejzullahu & As)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/06/2010

2010-06-27T17:47:05

Featuring

Ermal Fejzullahu

Featuring

As
Intro AS:
Si zogjt ne cicerime
kengon voglushi
ndritare ej ej

Refren Ermal:
Ej zemrushja ime ej
sonte me ke cmend
e cuditshme je kte ver
ej zemrusha ime ej
dridhu pak per mu
me ke befasu

Verse 1# Mc koqe:
Yeah yeah yeah chiki bom chiki bom chiki
chiki bum bashk me veren chiki bam chiki
bam chiki chiki bum zemer qoje 1 tekila
e afrohu tek un dot plotsoj cdo deshir qe
ki ender me realizu un bej gjithcka zemer
vetem ti te jesh me mu un e di shum
mir se te gjith ma kan inatin i ke tranu
krejt po qi dojn me tpas nshtrat japin
gjithcka ta kalojn me ti 1 nat aman kur
nuk mund ta bejn se ski gjet si un
ne shtrat cohu zemer tash dridhe pak
per mu se femrat me byth te mira
daja shum i du a ki a ski lek ska rendsi
per mu un vetem ti te du.

Refren Ermal:
Ej zemrushja ime ej
sonte me ke cmend
e cuditshme je kte ver
ej zemrusha ime ej
dridhu pak per mu
me ke befasu

Verse 2# AS:
Jam vetem 9 vjec dhe kam endra per jet
them te behem dikur dhe asnjiher vec
na msojn te falim dashuri dhe na falin
zemren (Mc koqe yeah) un dhe cdo
femi nuk duam tjeter cfar na duhet
politika ska fajtor leku per disa leku
si cdo zgjidh do mundohemi te falim
besim te na plotsohen sa do pak ate
qa kemi nevoj te na ndihmoni ne ritemi
bash qeshim dhe qajm perballemi me boten
sa do qeshim dhe prap dhe mendojm sa
prapaskena dhe lojra per ne (mc koqe: sa)
i ka rezervuar jeta per ne Njisoj si gzim dhe
bardh dhe tzi tvarfer tri dhe tpasur per ne.

Verse 3# Ermal:
Zemrushja ime sonte ti po ma qon ashtu
thot mc dhe ashtu dooo

Verse 4# Mc Koqe:
Sa her po hy nclub syt tek ti i kam je
e para nga te parat por ti nuk je si loj
ti je ajo qe ma bon naten dit e diten nat
nga shikimi jot pa pire me ben tap
me e mira je e kam qellimin per ne shtrat
po ti nuk ke konkurenc se zoti ta ka fal
ti nuk te ndroj edhe 1 miljon memdhan
je gjeja me e shtrejnt ne bot se cka ka
ajde zemer un te kap ose shko te baba
u nxe atmosfera dhe i doli flaka jam si
psihopat per femna apo gra si psihopat
jam veres dimrit agrogat cohu zemer
tash dridhe pak per mu se femrat si ti
te mira daja shum i du a ki a ski lek
slun rol ajo per mu kur i ki bitht
tmira je okej per mu

Refren Ermal:
Ej zemrushja ime ej
sonte me ke cmend
e cuditshme je kte ver
ej zemrusha ime ej
dridhu pak per mu
me ke befasu


Ky tekst u dërgua nga  mckoqe
Më Shumë Këngë Nga Mc Koqe: