Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha - Shkalla E Suksesit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkalla E Suksesit".
3. Video është e këngës "Shkalla E Suksesit", por nuk këndohet nga Mc Kresha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Kresha - Shkalla E Suksesit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Emceeclopedy"

Komente

Asnjë Koment

09/05/2014

2014-05-09T11:00:00+00:00Love is people's power(power)
l-l-l-love(love) is people's power

Po kthehem ku ja kena nis,
5 havera para shpis,
llafet e shoqnis ni cigare tu e llis
tu bo zhurem per me lon gjurem n'faqe t'historis,
njeri shkrun mas miri kur vun pi mizoris.
Jena rrit tu hjek keq edhe sjom ka foli veq
a me mush ni verse tekst u desht mu msu me kon t'kesht
tu endrru me kon tvesht,freeesh se le me pas cash.

E sheh funin nese trunin se perdor parja isht faktor nese e kishe ndor ki kontroll
ose tpakten je npozit me fol
drejt pi rruges per kafshaten e bukes,
mos na shaj pse po gutesh
a pi neve qaq po tutesh (haaaa)

You either ball or you fall
Thojn te na n'mahall
nese sdi mu majt mos rri n'shkall (2x)

Po bullshit-et muzika,
spo shitet mo muzika,
estrada full shminka jan bo djemt si qikat,
cdo i dyti mask kuklla,barbika
ki me i pa edhe pak kan me math shtiklla
osht vshtir mu majt real
kur ki pune me cinika
njerz t'tharrt tu desht me bo art gjerenika
deri sa clique shum artista smujn me dal as nrevista
e bojn per rruge bre ti q*fsha top listat
Respektoni gazatart,
mos u korruptoni o klloshar,
nese tsotmen ti e vjedh e ardhmja qysh ka me na ardh
kur se dojm njoni-tjetrin smuni me dasht as veten
nese njoni osht i prisht
sbon mu prish krejt rrethi...

You either ball or you fall
Thojn te na n'mahall
nese sdi mu majt mos rri n'shkall (2x)

(Yeah)
Lshoni ren,lshoni ren njerzve ka talenta boll veni jon.(yeah yeah)
Mos u muno me majt ni pozit e mos me ja lon kerkuna hiq edhe me kqyr per ton jeten me privatizu at sen so e jotja yeah, this is art baby ktu ka tdrejt secili kush ka talent nuk osht diqka qe munesh me privatizu kjo osht bota artistav...okaaaay

You either ball or you fall
Thojn te na n'mahall
nese sdi mu majt mos rri n'shkall (2x)


Ky tekst u dërgua nga Edona Ajdini
Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet