Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Loti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  13
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Mc Loti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Besfort Gashi (Mc LoTi) eshte nje Repper nga Prizreni dhe filloi te merret me Hip-Hop prej Viteve 2004 deri 2006 Ne ate kohe ishte si tekst shkrues, po nga deshira e madhe dhe inspirimi i tij per te hyr ne boten e Rap-it ai vendosi qe te inqizoj disa Demo. Si per Fillim Filloi me ingjizim te thjesht ne vitin 2007, dhe nga suksesi qe pat me keto Demo iu shtuan disa mundesi dhe vendosi qe ta merr me seriozitet kete pune. Dashnia e madhe qe kishte p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rexha-G

King Ku$ha

Blacknight

Mr.Don

Jimm

Uragani

Mad Boy

Great

1ky

Specialisti

Tags: Mc Loti, Besfort Gashi, Itechc


Komente mbi këtë artist