A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Diber 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Mc Man është një këngëtar. Mirdash Koleci, i njohur si Mc Man, jeton ne Tirane dhe ka filluar te merret me muzike ne vitin 2011. Më datë 24 Prill 2013, Mc Man publikon videoklipin "Vetem Ty", në bashkëpunim me Meti. Më datë 4 Prill 2014, Meti publikon videoklipin "Si Ty Nuk Gjej", në bashkëpunim me Mc Man....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Francezi

Pandeli Frroku

Ildi

Emiljano Lekaj

Gzai

Leddie Malik

Return Aga's

Noldi

Lenny

Kg Man


Tags: Mc Man, Mirdash Koleci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019