A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mc Qoppa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  76
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mc Qoppa është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Elvis Qollopeku (Mc Qoppa) i njoftum me shum nofka pej fansave te tij pershembull: Xha Qopp, Qoppolloco, Qoppollone, Legjenda Prizrenit etj. Jeton dhe vepron ne Prizren, inqizimin e këngve e realizon në studion më profesionale në Prizren "Vizion Records" njëkohsisht është edhe themeluesi i grupit RAPZ ku pothuaj ëndra e çdo të riju Prizrenas është të ketë së paku nje fanell me mbishkrim te po këtij grupit. Kultivon shum lloje të rapit Nga më e th...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

220 Km/H
N'atdhe
Dashnise
Xhemile
Kceni Kceni
Qoppsexy
Puthje Me Gjak
Xhano
100 Vjetori
Golden Eagle

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Don Pizhi

Milot Hasangjekaj

Xhero

Barooti

Lil' Liri

Agon Amiga

Memli Krasniqi

Lumi B

Big Wolf

Real 1


Tags: Mc Qoppa, Mc Qopa, Mc-Qoppa, Elvis Qollopeku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019