Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Shpeta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Shpetim Desku
BIOGRAFIA: Mc Shpeta është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 14 Qershor 2020, Mc Shpeta publikon videoklipin "Kolumbia", në bashkëpunim me Vanesa Docin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bcrazy

Black-Eagle

A Link

Natra

Ralien

Gjaksori

Sllimi

Underground Mc

Uki

Last Daddy

Tags: Mc Shpeta, Shpetim Desku


Komente mbi këtë artist