Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1360
 • Emri i Vërtetë:
 • Mehedin Pergjeçaj
 • Vendlindja:
 • Deqan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 39 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Meda është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. I ati i tij Hasani, rrjedh nga një familje e Lumbardhit të Deqanit. Pasi Hasani kreu shkollimin në Prishtinë, u punësua në Minjerën e Kishnicës dhe iu nda një banesë në Hajvali, ku Hasani disa kohë veproi dhe jetoj në Hajvali. Ai ka tre fëmijë dy djem edhe një vajzë. Këngën e kanë traditë të përcjellur brez pas brezi: Ka kënduar babai i Hasanit (gjyshi i Medes), ka kënduar dhe ka qenë këngëtar i shquar babai i Medes Hasani. Meda është një këngëta...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

113 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareA Jena (2019)

Meda Me Balada (2018)

Njo Po Njo (2018)

N'extrem (2017)

Hitet Nga Meda (2017)

Kot E Ke (2016)

Hallall (2015)

Princeshë (2014)

Per Ju (2013)

Llokum (2013)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (106)

9
8
9
11
10
12
7
13
3
0
11
11
7
6
8
15
9
6
7
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Lyrical Son

Getoar Selimi

Blero

2po2

Action Bronson

BimBimma

Labinot Tahiri (Labi)

Genc Prelvukaj

Mc Kresha

Unikkatil

Tags: Meda, Mehedin Pergjeçaj, Mehedin Pergjeqaj, Mehedin Pergjecaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet