A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda (Nurimeda Kamberi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14
  • Emri i Vërtetë:
  • Nurimeda Kamberi
Meda (Nurimeda Kamberi) është një këngëtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Joana

Enkela Bisha

Ema Bytyqi

Emira Ademi

Mimoza Selimi

Sevi

Entela Ilirjani

Jorida Zaimaj

Xhesika Lela


Tags: Nurimeda Kamberi, Meda, Meda Kamberi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019