A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

5 Minuta ➡ 5 Minuten

 Shqip ➡  Gjermanisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Granit H.


5 Minuta

A e di sa her mke than kurr ne jet nuk t'kisha lan ,kurr nuk t'kisha lan,a nuk dita un me te rujt se n'ket jet pom ban me vujt pse pom bon me vujt kam shpresu ma shum ne ty s'kam prit zemren me ma thy oh zemren me ma thy a e di qka esht n'ket jet dikujt n'zemer pik mej mbet ,n,zemer pik mej mbet.

ref.2x
5 minuta me mi dhan edhe 1 her diqka met than mos s'me kishe lan ,5 minuta mem pas pa bashk me mu dot kishe qa kurr s'mu kishe nda.

2.
a e di sa her mke than kurr ne jet nuk t 'kisha lan ,kurr nuk,t kisha lan,a nuk dita un met rujt qe n,ket jet pom bon me vujt pse pom bon me vujt kam shpresu ma shum ne ty s,kam prit zemren me ma thy oh zemren me ma thy a e di qka esht n,ket jet dikujt n,zemer pik mej mbet ,n,zemer pikmej mbet.

ref.4x
5 minuta me mi dhan edhe i her diqka met than ma s,me kishe lan ,5 minuta mem pas pa bashk me mu dot kishe qa kurr s mu kishe nda.


5 Minuten

Weisst du noch wie oft du zu mir sagtest
Das du mich niemals auf dieser Welt verlassen würdest,nie verlassen würde..
Wusste ich nicht wie ich dich beschützen soll,das du mich nun zum weinen bringst,das du mich zum weinen bringst.
Ich hatte so viel Hoffnung in dir und hab nie erwartet das du mir das Herz brichst,das du mir das Herz brichst.
Weisst du wie das auf dieser Welt ist jemand so zu verletzen, so zu verletzen ?

5 Minuten musst du mir geben,damit ich dir was sage,dann würdest du mich nicht verlassen,5 minuten zusammen mit mir und du würdest dich niemals trennen.

Weisst du noch wie oft du zu mir sagtest
Das du mich niemals auf dieser Welt verlassen würdest,nie verlassen würde..
Wusste ich nicht wie ich dich beschützen soll,das du mich nun zum weinen bringst,das du mich zum weinen bringst.
Ich hatte so viel Hoffnung in dir und hab nie erwartet das du mir das Herz brichst,das du mir das Herz brichst.
Weisst du wie das auf dieser Welt ist jemand so zu verletzen, so zu verletzen ?

5 Minuten musst du mir geben,damit ich dir was sage,dann würdest du mich nicht verlassen,5 minuten zusammen mit mir und du würdest dich niemals trennen.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019