Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Meda - Mire E Keq  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Ah Dashni"
Gjdo dite e gjdo nate
te kam thirr me emer
ste kam thir me zah
te kam fol me zemer
qka kam dasht met than
gjithmon e ki dit
rri sonte me mua se shum jam merzit

mire mire kur po vjen
keq keq kur pom len
mos mos mos shko
rri pran shpirtit qe te do
mire mire kur po vjen
keq keq kur pom len
mos mos mos shko
rri pran shpirtit qe te do

Gjdo dite e gjdo nate
te kam thir me emer
ste kam thirr me zah
te kam fol me zemer
qka kam dasht met than
gjithmon e ki dit
rri sonte me mua se shum jam merzit

mire mire kur po vjen
keq keq kur pom len
mos mos mos shko
rri pran shpirtit qe te do
mire mire kur po vjen
keq keq kur pom len
mos mos mos shko
rri pran shpirtit qe te do


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet