Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Mos Qaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Qaj".
3. Video është e këngës "Mos Qaj", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Mos Qaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  19

Pjesëmarrëse në

Polifest 2007

Komente

Asnjë Koment

24/06/2007

2007-06-23T23:00:00+00:00ishin dikur bashk zemrat tona
krejt kjo bot ishte e jona
per ne te dy s'punonte ora
sna digjte dielli sna n'grinte bora

sikur t, ishte toka vend
ku vin njerzit duke qesh
do ta gjente lumturine
dikush tjeter para nesh

ref:2x
mos qaj mos qaj
o syri im
mos ma lërë lotin
o per kujtim

Me ty ka qel veq pranvera
veq pranvera me lule plot
po kur u ndam m'beti ne zemer
m'beti ne zemer dimri i ftoht

sikur t, ishte toka vend
ku vin njerzit duke qesh
do ta gjente lumturine
dikush tjeter para nesh

ref:2x
mos qaj mos qaj
o syri im
mos ma lërë lotin
o për kujtim

ref:
Mos qaj mos qaj
o syri im
mos ma le lotin
o per kujtim
mos qaj mos qaj
per fatin ton
se nje dit zoti
shpirtat naj bashkon


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena-liebt Meden
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet