Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Ti Je Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Larg".
3. Video është e këngës "Ti Je Larg", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Ti Je Larg  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Këngë e albumit:

"Meda Me Balada"

Këngë e albumit:

"As Kafe As Llafe"

Komente

1 🔥

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Nuk ka pas
as nuk ka me pas
Dashuri sikur e jona...

Veq nje ZOT
nje ZOT ka me dit
pse sjan bashk
o dy ZEMRAT tona...

ref:3
Ee ti je larg je larg
larg me trup
shpirti yt vjen te une
qan dhe qan
gjdo nat me mu
s'tkam harru
as s'komet harru...

Nuk jan than
as nuk kan me u than
ato fjal qe ne i tham....

Vec nje ZOT
nje ZOT ka me dit
pse sme ke edhe
pse ste kam

ref:3
E ti je larg je larg
larg me trup
shpirti yt vjen te une
qan e qan
gjdo nat me mu
s'tkam harru
as s'kam met harruu..


Ky tekst u dërgua nga  arber7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet