Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Eja, Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

prita prita me lodhi vetmia kam duruar sa malet me bor vec te te shoh edhe njeher edhe njerher ta shtrengoj at dor kur te kam pa heren e par mbeta zgjuar deri ne mengjes smund te largoj nga syt e mi fytyren tende si lule me ves

2x eja eja si pranvera trandafil po te vjen era nfund te botes me ty shkoj per ty jetoj

prita prita me lodhi vetmia kam duruar sa malet me bor vec te te shoh edhe njeher edhe njeher ta shtrengoj at dor dikush me tha se ty do te vije prita si shkembi maleve detit kur ty me erdhe duke buzeqeshur thash se mu hapen dyert e xhenetit

3x eja eja si pranvera trandafil po te vjen era nfund te botes me ty shkoj per ty jetoj


Ky tekst u dërgua nga Ana


Publikimi: 01/12/2005Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente mbi këtë këngëMeda - Eja, Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja, Eja".
3. Video është e këngës "Eja, Eja", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.