Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Sonte Dua Me U Pi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte dua me u pi,
Sonte du me lotë të qaj,
Me vajzën që kam kaluar ah tradhëtarët na kan ndar.

Sonte dua larg me shku,
Sonte sdu asken me ndëgju,
Dora mdridhet goten e mbaj lotet mpikojn zemra m'qan,
Dora mdridhet goten e mbaj lotet mpikojn zemra m'qan.

Ah me lotë jeta m'ka shkuar për mu jeta ka mbaruar,
Fuqi s'patea me n'dal kishin than shumë t'zeza fjalë.

Pse o t'poshtër kështu veproni pse dy zemra i lëndoni,
Zoti ju vraft faqe zi që shkatërrut kët dashuri,
Zoti ju vraft o faqe zi qe shkatërrut at dashuri.


Ky tekst u dërgua nga Fuli-toriMeda
Publikimi: 23/05/2009


Meda - Sonte Dua Me U Pi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Dua Me U Pi".
3. Video është e këngës "Sonte Dua Me U Pi", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0