Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Pina Viski Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Qysh na koka more ky gurbet,her i idhet e her si sherbet.kurtna vjen hej lumi vikend.ooo te imhalli shkojm e kallim krejt

Qysh na koka more ky kurbet.her i idhe t e her si sherbet.kurtna vjen ajj lumi vikend ,te imhalli shkojm e kallim krejt

Pinaviski o me kokakollla.oooo po lujn valle pejaz xhakova o me revista shok armani dizella/ o se ktu sonte krejt jan ba kullerka

Pinaviski o me kokakolla o po lujn valla o vajzat e holla o merevista armani dizella o se ktu sonte krejt jan ba kullerka

Na shkoj ymri vetem tuj punu.... o menxi s'presim o ngilan me shku kur tvjen dita o me shku ne shpi shkoj me kerr te tipit tri

Pinaviski o me kokakollla.oooo po lujn valle pejaz xhakova o me revista shok armani dizella/ o se ktu sonte krejt jan ba kullerka
ofof of aman aman hej hej hej


Ky tekst u dërgua nga DritonMeda
Publikimi: 23/05/2009


Meda - Pina Viski
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pina Viski".
3. Video është e këngës "Pina Viski", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 1