Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Drite Per Ty Terr Per Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Njiqind here me ty kam fol
e asnjihere s´tkam prek me dore
njiqind here n´anderr m´ke ardhe
ma ke prish gjumin e pare
njiqind here n´anderr m´ke ardhe
ma ke prish gjumin e pare

refreni-Drite per tyterr per mu
hajde falmi syte e tu-2x

Njiqind here n´andrrat e mia
ti ke ardhe ke ik si hija
te kam prane e po t´shikoj
syve t´mi s´po u besoj

refreni-Drite pe tyterr per mu
hajde falmi syte e tu-2x


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga UlqiniMeda
Publikimi: 01/12/2008


Meda - Drite Per Ty Terr Per Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Drite Per Ty Terr Per Mu".
3. Video është e këngës "Drite Per Ty Terr Per Mu", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0