Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Arjeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Ndac me vraj moj ndac me mbyt
ndac verbomi kta dy syt

kurgja n´jete ma keq s´ma ban
se m´len mu merr tjeter kan-2x

refreni-Sa t´jem gjalle ti shpirtin falma
se kur t´vdes ndac varrin kallma
Arjete Ajete Arjete-2x

Mos me thuj se ndonjehere m´ke dasht
se m´ke dasht me zemer e shpirt
njemije here m´ke dasht me fjale
asnjehere moj me gjithe shpirt

refreni-Sa t´jem gjalle ti shpirtin falma
se kur t´vdes ndac varrin kallma
Arjete Arjete Arjete-2x


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini


Nuk kemi video për këtë këngë.


Meda
Publikimi: 08/02/2010


Meda - Arjeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arjeta".
3. Video është e këngës "Arjeta", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0