Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - I Kujtoj Ato Vite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Kujtoj Ato Vite".
3. Video është e këngës "I Kujtoj Ato Vite", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Meda - I Kujtoj Ato Vite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Ku Je Ti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+01:00

Ishe nata e fundit ne PRISHTIN
kur me the papritmas lamturmit
Kur 2 pika lot ne faqe tran
Kur me the se e jotja ma nuk jam
Edhe pse me vrave me qellim
Edhe pse ikja jote ska kuptim
Do ta fal nese kthehesh perseri
Se pa ty jo nuk po mund te rri
A thu do ti kujtosh ato net
Kur me thoshe kurr sdo mbetesh vet
Sikur veç 1 her te ishim bashk
Edhe n vdeksha nuk vdes me merak
REF

Meta si i humbur ne ket bot (1X)
Me ke lan te vetem dhe pa shok
Ku i ke tash fjalet qe mi the
Ku te mbet premtimi qe ma dhee

Ishe nata e fundit ne PRISHTIN
kur me the papritmas lamturmit
Kur 2 pika lot ne faqe tran
Kur me the se e jotja ma nuk jam
Edhe pse me vrave me qellim
Edhe pse ikja jote ska kuptim
Do ta fal nese kthehesh perseri
Se pa ty jo nuk po mund te rri
A thu do ti kujtosh ato net
Kur me thoshe kurr sdo mbetesh vet
Sikur veç 1 her te ishim bashk
Edhe n vdeksha nuk vdes me merak

REF

Meta si i humbur ne ket bot (3X)
Me ke lan te vetem dhe pa shok
Ku i ke tash fjalet qe mi the
Ku te mbet premtimi qe ma dhe


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë