Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Dashurova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  60

Dashurova por gabova
dashnin nuk e rujta e lendova
u largova u pendova
pa ty zemren time e mashtrova..

Ref:2
Don s'don kshtu esht jeta
bjen n'dashni o zemer e shkreta
kush em zemer nji her don
kurr dashnin nuk e harron..

U mundova mos me zgjat
po loti m'tradhtoj nga syri u nda
mas shum kohe kur t'kam pa
thash se pika n'zemer don me m'ra..

Ref:2
Don s'don kshtu esht jeta
bjen n'dashni o zemer e shkreta
kush em zemer nji her don
kurr dashnin nuk e harron..

Muzika....

Ref:2
Don s'don kshtu esht jeta
bjen n'dashni o zemer e shkreta
kush em zemer nji her don
kurr dashnin nuk e harron..

Ky tekst u dërgua nga Lina KumanovaRenditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 1


Meda - Dashurova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashurova".
3. Video është e këngës "Dashurova", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.