Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Moj Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41

N ' rini zemra dashuron
e n ' pleqani dashnin kujton
koha shkon e s'kthehet kurr
plaku thot: Ahh dikur..

Ref:2
Moj dashni moj dashni
vrave pleq e vrave t'ri
s'ke lan zemer n'ket dynja
pa e ba nji her me qa...

S'ke qka bans'ke si me ik
se dashnia t'mbetet pik
bash kur s'don hiq me kujtu
aty mendja ka me t'shku..

Ref:2
Moj dashni moj dashni
vrave pleq e vrave t'ri
s'ke lan zemer n'ket dynja
pa e ba nji her me qa...


Ky tekst u dërgua nga Lina KumanovaMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Meda - Moj Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Dashni".
3. Video është e këngës "Moj Dashni", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 6