Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Fund Fund
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fund Fund".
3. Video është e këngës "Fund Fund", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Meda - Fund Fund Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Këngë e albumit:

"Lamtumirë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+01:00Qka po don ma shum nga un
kur ti vet i ke dhan fund
ne momentin ma te mir
ti m'ke than LAMTUMIR..

Lutju ZOTIT sa t'jesh gjall
ket gabim ty me ta fal.. (2x)

Ref:2x
Fund-fund ka marr fund
mos kerko asgje nga un
fundit vet ti e ke dasht
un e ti kurr ma bashk..

Pse po vjen ma shum me m'vra
kur jem bashk e don me u nda
pse po flet me m'ba me vujt
me m'pas dasht m'kishe rujt..

Lutju ZOTIT sa t'jesh gjall
ket gabim ty me ta fal.. (2x)

Ref:2x
Fund-fund ka marr fund
mos kerko asgje nga un
fundit vet ti e ke dasht
un e ti kurr ma bashk..

Ref:2x
Fund-fund ka marr fund
mos kerko asgje nga un
fundit vet ti e ke dasht
un e ti kurr me bashk.


Ky tekst u dërgua nga Lina Kumanova5

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë