Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - A Ke Zemër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Njiher jam pa me ty,
2 her zemra mu thy,
3 her tkam thirr me dal,
tkam prit e nuk ke ardh.

diten smunem me tgjet,
naten smundem me fjeten,
nander me njen se praku
mdel gjumi prej meraku

Ref :

ku je ti ku je mshef
pa ty dielly sasht tuj nxeh,
pa ty hana spa ban drit,
a ke zemer a ke shpirt
ku je ti ku je mshef
pa ty dielly sasht tuj nxeh,
pa ty hana spa ban drit,
te kam zemer te kam shpirt

Trandafili me er
Ne zemer me ke ther,
mos me le me jetu kot
mos ma ben kengen me lot

diten smunem me tgjet,
naten smundem me fjet,
nander me vjen se praku
mdel gjumi prej meraku

Ref 2X:
ku je ti ku je mshef
pa ty dielly sasht tuj nxeh,
pa ty hana spa ban drit,
a ke zemer a ke shpirt
ku je ti ku je mshef
pa ty dielly sasht tuj nxeh,
pa ty hana spa ban drit,
te kam zemer te kam shpirt


Ky tekst u dërgua nga  ronni202Meda
Publikimi: 01/12/2004


Meda - A Ke Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ke Zemër".
3. Video është e këngës "A Ke Zemër", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0