Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Edhe Ti Më Doje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Ti Më Doje".
3. Video është e këngës "Edhe Ti Më Doje", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Edhe Ti Më Doje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Këngë e albumit:

"Hitet Nga Meda"

Këngë e albumit:

"Ku Je Ti"

Komente

2 🔥

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Dikur ishin me 1 klas
dhe te deshta teper,
ti me thojshe te kom shok
si ti nuk kam tjeter
edhe ti me doje shume
por i pari ta thash une,
edhe ti kishe nevoje
se dashurija nuk eshte loj

Ref:
Si nuk pat meshire,
shoqja jote me e mire,
pse s'i erdh keq
qe na ndau veq e veq
Si nuk pat meshire,
shoqja jote me e mire,
pse s'i erdh keq
qe na ndau veq e veq
qe na ndau...

Te gjith na kishin lakmi
ne vitet shkollore
ishim gati te pandar
gjithmone dor per dor
ishte edhe vitii i pare
kur zeemren ta patta fa
sa te lumtur ishim ne
une i ri e ti e re ...

Ref x2:
Si nuk pat meshire,
shoqja jote me e mire,
pse s'i erdh keq
qe na ndau veq e veq
Si nuk pat meshire,
shoqja jote me e mire,
pse s'i erdh keq
qe na ndau veq e veq
qe na ndau...


Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet