Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Meda - Dua Te Puth  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16

Komente

2 🔥

03/05/2013

2013-05-03T07:52:07+00:00

Këngë e albumit:

"Per Ju"
Heeej!
Jasha o hajdeee.

Ref:
Dua te puth qdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirt o ti me mua
diten ta boj natt.
Dua te puth qdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirt o ti me mua
diten ta boj natt.

Ma mir po dokesh pa syzee.
Ska moo hitee.

Ref:
Dua te puth qdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirt o ti me mua
diten ta boj natt.
Dua te puth qdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirt o ti me mua
diten ta boj natttt.


Ky tekst u dërgua nga medaa
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet