Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Ai Plumb Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  2502x:
Ai plumb që n’dasmën tane
Për gëzim është gjujtë
Ma mirë mu me m’pas vra
Mos me m’lanë me vujtë

REF:
E urrej ditën e diel
Jo pse mbaron java
Po pse përgjithmonë
Prej teje u ndava

I urrej tupanat
Nuk i dua dasmat
S'e dua as arin
Që i ban unazat

2x:
Ma mirë mos të isha gjallë
Të dielen mbrama
Ma mire oshtë për mu
Mos t'kish ardhë e hana

REF 2x:
E urrej ditën e diel
Jo pse mbaron java
Po pse përgjithmonë
Prej teje u ndava

I urrej tupanat
Nuk i dua dasmat
S'e dua as arin
Që i ban unazat


Ky tekst u dërgua nga Burhan BekteshiMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2014


Meda - Ai Plumb
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai Plumb".
3. Video është e këngës "Ai Plumb", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

18
20
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 9