Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Dashnia Eshte Fat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  14

Qka me t'than diqka
Met than ti Zemer se beson
Se nkraht e mi ki me ni dashnin
Sdi qka me t'than diqka
Met than ti Zemer se beson
Se nkraht e mi ki me ni dashnin

Ref: (2x)
Hiq mos u mundo per kurgjo mos ta nin
Jo mos ja moho ti zemres dashnis

Zemer qka pret Jo si kemi ne dy jet
Kjo pun ska inat dashnia esht fatt
Zemer qka pret Jo si kemi ne dy jet
Kjo pun ska inat dashnia esht fatt

Ref: (4x)
mos u mundo per kurgjo mos ta nin
Jo mos ja moho ti zemres dashnis
Hiq mos u mundo per kurgjo mos ta nin
Jo mos ja moho ti zemres dashnin


Ky tekst u dërgua nga Leonora ThaqiMeda
Publikimi: 08/07/2016


Meda - Dashnia Eshte Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia Eshte Fat".
3. Video është e këngës "Dashnia Eshte Fat", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

20
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0