A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - O Sa Mirë


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/07/2019

2019-07-05T16:58:17

Video Production:

RGB Entertainment

Song from the album:

"A Jena"


Ti je ajri qe une marr
T'lutna ajrin mos ma nal.
Veq ni fjalë nga ti e du
Me m'than t'du e kam gabu.

O sa mir sa mir shkon,
me kan bashk e jo te ndam.
O sa mir sa mir shkon,
bashk bashk na me kan.
O sa mir sa mir shkon,
me kan bashk e jo te ndam.
O sa mir sa mir shkon,
bashk bashk na me kan.

A kam fat a kam fat,
edhe niher me t'pas ngat
Veq ni fjal nga ti e du,
me m'than t'du e kam gabu

O sa mir sa mir shkon,
me kan bashk e jo te ndam.
O sa mir sa mir shkon,
bashk bashk na me kan.
O sa mir sa mir shkon,
me kan bashk e jo te ndam.
O sa mir sa mir shkon,
bashk bashk na me kan.

O sa mir sa mir shkon,
me kan bashk e jo te ndam.
O sa mir sa mir shkon,
bashk bashk na me kan.
O sa mir sa mir shkon,
me kan bashk e jo te ndam.
O sa mir sa mir shkon,
bashk bashk na me kan.


Lyrics submited by Drenie-Cards (2)

U krijua nga Dreni 2019-07-07 09:21:44
O sa mirë, sa mirë shkon
Me kan bashkë e jo të ndam
O sa mirë, sa mirë shkon
Bashkë, bashkë na me kan
U krijua nga Dreni 2019-07-07 09:19:56
Ti je ajri që unë marr
T'lutna ajrin mos ma nal
Veq ni fjalë nga ti e du
Me m'than t'du

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019