Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Medi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 21 Mars 2016, Medi publikon videoklipin "E Bojna Apet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shoni Shon

Slim

Mthirrin Demokrat

Luxhi

Bizzy B

Smart Boy

Geri Tersi

Dr. Flow

MMG Babloki

Black'1

Tags: Medi


Komente mbi këtë artist