Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mega Band

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mega Band është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Nëntor 2014, Mega Band marrin pjesë në Bilbilat E Korabit 2014 me këngën "Varri I Ndjenjës Së Paepur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Harrnat

Peppermint

Bom Bom Band

Centimetri

Odietamo

Orjent Memo

The Fish Hook

Urban Band

Peter Pan Quartet

Metamorf

Tags: Mega Band


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet