Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Megan është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 22 Tetor 2020, Megan publikon videoklipin "Ama". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N. Më datë 28 Nëntor 2020, Megan publikon videoklipin "A Shqiptar A Kosovar", në bashkëpunim me Ardis. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Jola

Marigona Vitia

Sarentina Cako

Samira

Xhirjana

Florida Dushku

Ervisa

Jona

Ardita Begu

Tags: Megan


Komente mbi këtë artist