Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meggi - S'e Kam Dit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

TI ME THUAJ SE D OT VJEN
E DI SHUM MIR QE SE KE LEHT
VUJTJET ME VETE MOS I MERR
PER NE TE DY KA VEQ NJE JET

VRAPO TE UN E MOS U NDAL
MA SHUJ KET VUJTJE EDHE KET MALL
KET MALL QE ZEMREN PO MA VRAN
VEQ DHE NJEHER JETEN MA NGJALL

O SE KAM DIT O SE KAM DIT JETEN TIME MA NDRYSHOJ
ZEMRA DIGJET SHPIRTI QAN QDO HER UN TY DO TE KUJTOJ


Ky tekst u dërgua nga AndiniMeggi
Publikimi: 10/12/2014
Muzika: Andin Randobrava
Teksti: Andin Randobrava
Orkestrimi: Andin Randobrava


Meggi - S'e Kam Dit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Kam Dit".
3. Video është e këngës "S'e Kam Dit", por nuk këndohet nga Meggi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0