Megi Bimi
Megi Bimi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Megi Bimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 23 Dhjetor 2018, Megi Bimi publikon videoklipin "Happy New Year 2019". Orkestrimi i këngës u punua nga Samuel Kodra. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro. Më datë 6 Qershor 2020, Megi Bimi publikon videoklipin "1 Qershori". Kënga u orkestrua nga Ermal Pepa....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0