A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Megi Laska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Megi Laska është një këngëtare e njohur. Në vitin 2007, Megi Laska merr pjesë në Star Academy Albania 2. Në Maj 2009, Megi Laska merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ti Je Djalli Qe Me Lendon". Në Maj 2010, Megi Laska merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 9 me këngën "Ti Je Djalli Qe Me Lendon". Në Dhjetor 2010, Megi Laska merr pjesë në Festivali i 49-të në RTSH me këngën "Endrrat Ekzistojne". Në Maj 2010, Megi Laska merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Si Oqean". Më datë 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

Star Academy Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nertila Selmanaj

Morena Dyli

Xhejni Lito

Matilda Shushari

Persa

Kristina Vreshti

Suela Malo

Irva Stefa

Ajkuna Anxhaku

Joanna


Tags: Megi, Megi Laska

Megi Laska në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019