TEKSTESHQIP

Megi Laska
S'ka Me Kthim
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ka Me Kthim" kënduar nga Megi Laska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.