Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mehdi Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Mehdi Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Më datë 1 Korrik 2011, Mehdi Berisha publikon videoklipin "Nuk Pranoj". Në vitin 2015, Mehdi Berisha publikon albumin "Valë E Drinit". Në vitin 2016, Rifat Berisha & Mehdi Berisha publikojnë albumin "Potpuri". Më datë 28 Shtator 2018, Mehdi Berisha publikon videoklipin "Ismail Haradinaj". Më datë 20 Tetor 2018, Mehdi Berisha publikon videoklipin "Bukuritë Që S’Mlanë Me U Plakë". Më datë 20 Qershor 2020, Mehdi Berisha publikon video...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

1 🔥

Potpuri (2016)

★★☆☆☆

Valë E Drinit (2015)

★★★★★

Syri Yt Me Thirri N'zemer

★★★☆☆

Ku Je Sonte

☆☆☆☆☆

Ty Te Pata Zemer

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Mehdi Berisha

Komente 1