Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mehdi Dulaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Mehdi Dulaku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 15 Tetor 2020, Mehdi Dulaku publikon videoklipin "Dasma E Jetimit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sami Krasniqi

Betim Alihajdari

Adnan Kryeziu

Zaim Merkulaj

Lumni Tershana

Fitim Kelmendi

Bekim Bilalli

Ali Gërguri

Edmir Lika

Arif Murati

Tags: Mehdi Dulaku, Mehdi Dolaku


Komente mbi këtë artist