Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mehdi Krasniqi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Carrallukë 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mehdi Krasniqi është një shkrimtar i njohur. Mehdi Krasniqi u lind në fshatin Carrallukë, më 01.09.1981. Shkollën fillore e kreu në vendlindje, të mesmen në Malishevë, ndërsa studimet në Fakultetin e Filologjisë, dega e gjuhës shqipe në Prishtinë. Në vitet 2002-2003, punoi si bashkëpunëtor për revistën “Nepër Ju” në Skenderaj. Në vitin 2003 punoi mësues në SHFMU “Imer Krasniqi”. Në vitet 2003 dhe 2004 punoi mësues në SHFMU ”Hilmi Hoti” në Carrallukë. Në vitin 2003, u zgjodh kryetar i K...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Jeton Kelmendi

Kenan Berisha

Arben Dreshaj

Imer Raçi

Mehmet Bislimi

Nexhat Halimi

Vladimir Myrtezai

Halil Xani

Brahim Avdyli

Koçi Petriti

Tags: Mehdi Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet