Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mehmet Kosova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  196
 • Emri i Vërtetë:
 • Kenan Imirzalioglu
 • Vendlindja:
 • Bala (Ankara) 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Turqi 
 • Mosha:
 • 46 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Mehmet Kosova është një këngëtar i huaj. Emri i vertete: KENAN IMIRZALIOGLU Gjatësia: 1.90cm Hobi: basketbolli Lindi në një familje prej gjashte antarësh ndërsa ishte fëmija më i vogel. Gjatë shkollimit tregoi sukses tëveçant.Ka përfunduar fakultetin teknik-dega matematik.Gjatë vijimit të mësimit kolegët i propozuan që të konkurojë si mister ngase dallohej nga pamja atraktive mashkullore dhe anatomia briliante e konstruksionit trupor.Tash përpos porefsionit si aktor merret edhe me m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

22 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tags: Mehmet Kosova, Jeta E Hidhur, Kenan Imirzalioglu, Mehmet Kososvari, Memet Kosova, Memet Kosovari, Mehmet Kosovali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet