Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mei Dallashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Mei Dallashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Muzika ka qenë gjithnjë pjesë e jetës së saj. Aktualisht, ajo angazhohet me aktivitetet e Qendrës Kulturore të Fëmijëve në Tiranë. Arti është për Mein një mënyre jetese. Ajo përveç të kënduarit merret me pikturë dhe aktrim, dy disiplina që e ndihmojnë atë të jetë dhe më e kompletuar kur del në skenë. Mei është një fëmijë shumë modest dhe merr pjesë në ‘The Voice Kids’ në dy edicionet e para. Në vitin 2018, Mei Dallashi merr pjesë në Voice Kids...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Mei Dallashi

Komente 0