Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mejba Kadija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Mejba Kadija është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Muzika është bërë pjesë e jetës së saj që nga viti 2010. Në këtë udhëtim ajo ka performuar në skena kombëtare dhe ndërkombëtare. Prej një viti Mejba ka zgjedhur të marrë mësime në kitarrë. Pjesëmarrja në ‘The Voice Kids’ për Mejbën është shumë e rëndësishme, pasi kënga është ajo çka do më shumë në jetë. Në vitin 2018, Mejba Kadija merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Sara Bajraktari

Daniela Toçi

Uendi Zylaj

Altea

Erta Qerimi

Anisa Shabani

Zhaklina Veizaj

Kleansa Susaj

Eda Muça

Klaudia Thartori


Tags: Mejba Kadija

Mejba Kadija në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet