Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Mejda është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Mejda merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Nuk E Ndjej"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elion Demolli

Blendion Mziu

Melo

Bledar

Enom

Arber Dauti

Lorenc V2

Edmond Bytyci

Stephanno

Noa

Tags: Mejda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet