Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mejreme Kurti
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Mejreme Kurti është këngëtare e njohur. Në vitin 2003, Resmije Zeqiri, Mejreme Kurti & Marija publikojnë albumin "Kollazh".

Më datë 26 Shtator 2012, Mejreme Kurti publikon videoklipin "100 Vjet Pavarsi".

Në Dhjetor 2012, Mejreme Kurti merr pjesë në Fest Nota e Artë 2012 me këngën "Shekuj Me Jane Ditet".

Më datë 10 Qershor 2013, Mejreme Kurti publikon videoklipin "Qou More Rexho".

Më datë 16 Nëntor 2014, Mejreme Kurti publikon videoklipin "Pa Dashuri Nuk Ka Jet".

Më datë 27 Nëntor 2014, Mejreme Kurti publikon videoklipin "Bashkimi Kombëtar".

Më datë 21 Prill 2015, Mejreme Kurti publikon videoklipin "Dashuri Pa Ardhmeri".

Më datë 16 Korrik 2015, Mejreme Kurti publikon videoklipin "Pa Buke N'sofer". Muzika e këngës u punua nga Fatos Canolli, teksti u shkrua nga Rifat Maxhuni, ndërsa për orkestrimin u kujdes Fatos Canolli.

Më datë 15 Maj 2016, Mejreme Kurti publikon videoklipin "Tash Po Behesh Nuse".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet