Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mejreme Kurti - Mëmëdhe Quhet Toka  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/12/2017

2017-12-07T16:28:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mëmëdhe Quhet Toka" kënduar nga Mejreme Kurti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mejreme Kurti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mejreme Kurti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet