{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Mekati është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Dhjetor 2014, Has Stars publikojnë videoklipin "Jena Shume", në bashkëpunim me Kiamet1, Mekati, 3ada & Denibling....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0