Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mel Duraku

Nuk ka akoma asnjë votë

Mel Duraku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Durim Domnaku

Cali Arifi

Medin Tagani

Lindi Baksi

Bexhet Limani

Nefail Ibrahimi

Bedri Ademaj

Kujta

Vesel Kryeziu

Skenda

Tags: Mel Duraku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet