Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meli Sopa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
 • Vendlindja:
 • Therand 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Meli Sopa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai është një këngëtar i ri dhe kënga e tij e parë pse ike me bashkpunim me Bledian Qotin ishte e sukseshme e cila u pelqye nga publiku. Më datë 23 Janar 2016, Bledian Qoti publikon videoklipin "Pse Ike", në bashkëpunim me Meli. Më datë 28 Qershor 2016, Meli Sopa publikon videoklipin "Bjer O Shi". Më datë 15 Korrik 2017, Xonn publikon videoklipin "Oj Xhan", në bashkëpunim me Meli Sopa. Më datë 23 Nëntor 2020, Meli Sopa publikon videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donat Makolli

Andi Qereti

Jusuf Mimari

Lis Asllanaj

Arian Gollopeni

Art Rushiti

Qazim Morina

Mevlud Rahimaj

Toli

Phatooni

Tags: Meli Sopa


Komente mbi këtë artist