Më mbaj mend (për 1 muaj)

Melisa Lleshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  190
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Melisa Lleshi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo është vajza e cila iu bashkua spektaklit “Përputhen” ne vitin 2020. Melisa zgjodhi Mevlanin për takimin e saj të parë. Ajo nuk është një personazh i panjohur. Bukuroshja dikur ka qenë për pak kohë në rolin e Sofias në “Zonë e lirë”. 22-vjeçarja bukuroshe ka konkurruar gjithashtu në “Miss Universe Albania”. Melisa studion për mjekësi, është balerinë dhe tani edhe këngëtare. Më datë 19 Shkurt 2021, Melisa publikon videoklipin "U Kry". Muzika...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

23 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (10)

5
11
20
42
26
15
17
21
20
25

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Pepa

Oreta Leka

Ana Golja

Arinda Gjoni

Silvana Rusi

Eanda

Donjeta Morina

Olidena

Dafina Rexhepi

Ilira Gashi

Tags: Melisa Lleshi, Melissa Lleshi, Perputhen, Melisa, Melissa


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet