Melisa Maloku
Melisa Maloku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Ditëlindja:
  • 23 Janar
  • Horoskopi:
  • ♒ UjoriBiografia

BIOGRAFIA: Melisa Maloku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 17 Shtator 2022, Melisa Maloku publikon videoklipin "Ani". Më datë 10 Prill 2023, Melisa Maloku publikon videoklipin "Pa Dashni". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Afrim Macula. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films. Më datë 19 Maj 2023, Melisa Maloku publikon videoklipin "Dhimbje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0