Melissa
Melissa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Melisa Halilaj
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 7 Korrik 2005
  • Horoskopi:
  • ♋ GaforrjaBiografia

BIOGRAFIA: Melissa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Shkurt 2020, Melissa merr pjesë në Jehó 2020 me këngën "Roll Up". Më datë 8 Mars 2021, Sheila publikon videoklipin "Gjuju", në bashkëpunim me Melissën. Më datë 22 Korrik 2022, Melissa publikon videoklipin "Million". Teksti i këngës u përgatit nga vetë Melissa, teksa për arranzhimin u kujdes B.O Beatz. Videoklipi u prodhua nga Cinematic Albania, ndërsa produksioni audio u realizua nga B.O Beatz....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 6